nr 675 4322
Väggpendyl
1800-tal, höjd: 108
Kondition: skadad, slitage
| Utrop: |
2.000 kr |
| Såld: |
2.200 kr |
måndag 10 januari 2011 kl 18:29:16
| Tid |
Kund |
Bud |
1.600 kr
1.700 kr
2.100 kr